Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2019 (cały cykl)
23 listopada - 14 grudnia 2019, Wesoła

Zgłoszenia otwarte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G6 Aleksandra SzylbergTeam ZabieganeDni
2NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
3G6 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
4G6 Piotr SzylbergTeam ZabieganeDni
5G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
6G6 Sylwia RedekTeam ZabieganeDni
7G6 Natasza BiangaTeam ZabieganeDni
8G10 Barbara SamoćTeam ZabieganeDni
9G6 Anna Lenard-MyszkowskaTeam ZabieganeDni
10G10 Sebastian MyszkowskiTeam ZabieganeDni
11G10 Magdalena KownackaGang Anielic
12G2 Krzysztof BernadyWarszawa
13G6 Jacek ŁowczakTeam ZabieganeDni
14G2 Sylwia RadejWarszawa
15G6 Małgorzata LityńskaTeam ZabieganeDni
16G10 Wojciech OsińskiTeamZabieganeDni
17G6 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
18G6 Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDni
19G6 Aleksandra SzenajchTeam ZabieganeDni
20G10 Piotr LampartTeam ZabieganeDni
21G6 Marcin KoczorowskiTeam ZabieganeDni
22G6 Anna KoczorowskaTeam ZabieganeDni
23G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
24G10 Grzegorz ChojnackiZielonka
25G2 Asia LutomirskaSP3 KUSY ŁOMIANKI / AZS AWF WARSZAWA
26G10 Jakub RudoŁochow.Gr.Bieg/PGB Sport.Pacz /Dąbrowski Team
27G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK / Żórawski Team
28NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
29G10 Dorota Czamara CzamaraJacekBiega Running Team
30G10 Piotr CiskiWarszawa
31G10 Justyna Yostka JaworekUltra Pasterze
32G6 Sylwia PrzyborowskaZabiegany Wołomin
33NW6 Aleksandra MusiatowiczPASJA Nordic Walking
34G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
35G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
36G10 Jarosław BąkZabiegany Wołomin
37G2 Michał Kawa#NoToSteryd
38G6 Kinga SzczypkowskaZabiegany Wołomin
39G6 Krzysztof SzczypkowskiFundacja Morsy Wołomin-Kobyłka
40G10 Kamil KończykStara Miłosna
41G2 Natalia Kucewiczsp 353
42G2 Gizela GrabińskaAZS UW/ DREAM RUN
43G6 Andrzej SasinZabiegany Wołomin
44G10 Artur ZarzyńskiMPK Wybieganie
45G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
46G10 Piotr KowalczykTriWawa/Sportowe Love
47G10 Dawid ZarodkiewiczTeam ZabieganeDni
48G10 Anna SkawińskaWarszawa
49G10 Michał ChodniewiczWarszawa
50G10 Norbert SuchorzewskiWarszawa
51G2 Aneta MejkaRaceFighter GOSiR Debe Wielkie
52G10 Joanna Konkowska-SzymańskaWarsaw Run Club
53G6 Marek ŻywieńWarszawa
54NW6 Anita GwarekPASJA Nordic Walking
55NW6 Wojciech NetkowskiPASJA Nordic Walking
56G10 Marcin LewińskiWarszawa
57G10 Anna SzloserMonte Kazura Team
58G10 Andrzej GryczkaWarszawa
59G2 Mariola PaprockaRaceFighter GOSiR Debe Wielkie
60G10 Patryk LarwińskiPawko runners x LARWY
61G6 Agnieszka WiśniewskaLARWY
62G2 Alicja LarwińskaLARWY
63G10 Robert MuchaMucha Sportowa/Sportowe Love
64G10 Krystian BarcińskiWarszawa
65G6 Krzysztof AniołkowskiGrupa Biegowa UM W-WA
66G10 Andrzej KolasaKlub J.Słowackiego
67G10 Włodzimierz ŚlusarskiWarszawa
68G10 Hubert LipińskiKS Kanałek
69G10 Piotr JaguszewskiSulejówek
70G6 Magda SekścińskaGrupa Biegowa UM W-WA
71G6 Bożena WierciochRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
72G6 Izabela WierciochRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
73G10 Zenon BaranRącze Raciczki
74G6 Paweł SienkiewiczDecepticon Gym
75G6 Edyta KoćDecepticon Gym
76G10 Marta MaliszewskaWarszawa
77G10 Witold SzabelakWarszawa
78G10 Konrad MaliszewskiWarszawa
79G10 Anna LedwolorzVege Runners
80G10 Piotr PolkowskiRącze Raciczki
81NW6 Karolina JakowieckaPASJA Nordic Walking
82G6 Marcin ŁobodowskiRaceFighter GOSIR DĘBE WIELKIE
83G10 Marcin ParzyszekWarszawa
84G10 Agnieszka PartykaTeamZabieganeDni
85G10 Karol KąckiWarszawa
86G2 Kostek KąckiRK Athletics
87G2 Ignacy KąckiRK Athletics
88G2 Olga KąckaWarszawa
89G6 Anna KsiężopolskaWesoła
90G6 Kamil LesiakTeam ZabieganeDni
91NW6 Włodzimierz WrońskiPasja Nordic Walking
92G6 Łukasz KomosińskiRadość
93G2 Michał KomosińskiRadość
94G2 Adam BugajskiMSZ Biega
95G10 Grzegorz ZającWIĘCEJ FUNKU! / SKPB Warszawa
96G6 Marcin CichorzewskiTeam ZabieganeDni
97G10 Mateusz WalendaKs Kanałek
98G6 Bogdan PiątekLECHICI Zielonka
99G2 Anita Kuleszasp 353
100G2 Bożena TulejMińsk Mazowiecki
101G2 Karolina ŁastowieckaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
102G10 Radosław ŁastowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
103G10 Tomasz RadomińskiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
104G10 Joanna OdolczykRączek Raciczki
105G2 Paweł SzylukRadość
106G2 Mateusz SzylukRadość
107G2 Zosia ProczekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
108G10 Emilia WindlochZabiegany Wołomin
109G6 Michał DziadkowiecPłock
110G2 Anna SzylbergKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
111G10 Jerzy OdolczykRączek Raciczki
112G2 Przemysław RojekKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
113G10 Olga BrodawkaWarszawa
114G6 Rafał KłosińskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
115G2 Wiktoria WróbelKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
116G6 Pawel SzczepkowskiArtequipment
117G10 Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
118G6 Katarzyna MarcinkiewiczKobylka
119G6 Halina ZachZabiegany Wołomin
120G10 Michał Piotr TurekWarszawa
121G2 Emilia KałowskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
122G6 Leszek PieniążekOrtoreh Team
123G10 Maciej OgorzelskiKlirtupej
124G10 Marek TraczykMPK Wybieganie
125G10 Sebastian BurzyńskiMPK Wybieganie
126G10 Maria RodzikMKB DREPTAK
127G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
128G6 Jan AntonowiczUNTS Warszawa
129G6 Łukasz BanaszekWarszawa
130G6 Marcin WróbelKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
131G6 Aneta WróbelKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
132G6 Agnieszka Czerska-KrysikBike Salon Team
133G2 Zofia KrysikWarszawski Klub Kolarski
134G6 Małgorzata StarczewskaWarszawa
135G10 Michał JankowskiSKS12 JADZIA
136G6 Marcin WierzchołowskiWarszawa
137G2 Alicja StaskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
138G2 Maksymilian StaskaKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
139G10 Wojciech GrzegorczykKondycja
140G10 Paweł UlicznyRembertów Team
141G6 Zuzanna SzymańskaTeam 360°
142G10 Wojciech WalesiakRembertów Team
143G10 Paweł PłońskiF.C.Juventus
144G10 Bartłomiej KrasuskiTeam360
145G6 Elżbieta RogóżProRunning Promotion
146G10 Radosław Rogóż#ultratrack
147G2 Mateusz PióroKS Barakuda Mińsk Mazowiecki
148G10 Paweł LewandowskiKondycja
149G6 Tomasz LipiecLipiec Running Team
150NW2 Dariusz LipiecByledobiec Anin
151G6 Kamila SzlejzerSulejówek
152G10 Tobiasz NowakowskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
153G2 Zofia MarczukTN Biegówki Wesoła
154G6 Anna MarczukTN Biegówki Wesoła
155G10 Ewa ZarzyckaZabiegani Po Uszy
156G6 Edyta MajewskaWidłorogi