Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (zima 2018)
Wesołe Biegi Górskie (zima 2018) - 4.runda
10 lutego 2018, Warszawa Wesoła

NW2
1.16:16Monika MatyszczakKENKOK30
2.16:21Dariusz LipiecByledobiecM60
3.17:34Teresa MikośK50
4.19:04Zbigniew WojciechowskiNordic Walking Warszawa-Wawer i okoliceM50
5.22:12Barbara KrawczykK50
6.23:46Stanisław KrawczykM60
NW6
1.43:26Józef Brzezinachodzezkijami.plM50
2.45:14Sebastian KarpińskiPolnordM30
3.47:04Wojciech NetkowskiPASJA Nordic WalkingM50
4.48:06Kazimierz WiśniewskiZgórkiM60
5.48:10Włodzimierz WrońskiPASJA Nordic WalkingM60
6.48:52Karolina WłodarskaPasja Nordic WalkingK18
7.49:30Ewa Brzezinachodzezkijami.plK50
8.49:39Krzysztof GadomskiM50
9.50:04Sławomir WasilewskiPASJA Nordic WalkingM60
10.51:42Małgorzata GadomskaK40
11.52:51Lilla Wierzbapasja nordic walkingK50
12.53:14Stanisław JedynakPasja NWM60
13.55:48Grażyna OmarskaPASJA Nordic WalkingK60
14.68:04Anna KołtunowiczK50
G2
1.9:04Tomasz DudaWarszawaM30
2.9:10Adam RybakKondycja PiasecznoM30
3.9:50Patryk HusakBKS Wataha WarszawaM14
4.10:05Kostek KąckiSP 115M12
5.10:21Dominik DomagałaBKS WATAHA WARSZAWAM20
6.10:22Bartosz WojtasikHalsM18
7.10:37Andrzej FabisiakRozbiegany SulejówekM50
8.10:46Jerzy WąsiewiczTeam 360°M14
9.11:14Sylwia RadejRembertów TeamK30
10.11:23Krzysztof PoniatowskiByle Do PrzoduM40
11.11:27Maja MajewskaPUKS Młode Orły NDMK14
12.11:32Filomena ChabieraUNTS WarszawaK12
13.11:34Maja GrabowskaUks Wilki OtwockK12
14.12:44Zuzanna DolińskaBKS Wataha WarszawaK16
15.13:01Sylwia KrawczykKobiety BiegająK30
16.13:07Roman MikośM50
17.13:13Urszula WąsiewiczTeam 360°K12
18.13:22Ula TrykozkoTeam 360ºK40
19.13:45Sonia KubickaPUKS Młode Orły NDMK18
20.14:45Anna PawlakK50
21.15:08Marzena WąsiewiczTeam 360°K40
22.16:22Julia DolińskaBKS Wataha WarszawaK14
23.16:43Anna KomosińskaK30
23.16:43Michał KomosińskiWarszawa WawerM12
25.18:19Hanna WójtowiczUNTS WarszawaK12
26.19:42Kasia FolandMłody inov-8K30
26.19:42Tymon FolandMłody inov-8M12
28.20:26Ala FolandMłody inov-8K12
28.20:26Adam FolandMłody inov-8M40
G6
1.23:10Paweł CzyżkowskiMKB DreptakM30
2.27:23Paweł Kamiński#biegamdlasiebieM40
3.27:44Bartosz Niebielski Jr.UKS FalenicaM18
4.28:13Tomasz ChorośPUKS Młode Orły NDMM18
5.28:43Bartłomiej GrabowskiStryki-Byki Adventure TeamM30
6.28:55Mariusz SiejkaKondycja PiasecznoM40
7.28:57Przemysław WojtasikM40
8.29:01Dariusz SokalskiKU AZS WAT WarszawaM30
9.29:47Piotr PolkowskiM30
10.30:00Jacek LudwiczakMPK wybieganieM40
11.30:05Karol GaliczBKS Wataha WarszawaM30
12.30:10Marek MajewskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.M40
13.30:29Krzysiek Smolińskihuka5M40
14.30:40Karolina LewandowskaDREAM RUNK40
15.30:50Maciej NowakowskiBKS Wataha WarszawaM16
16.30:54Damian MatyszczakKenkoM18
17.31:04Jan AntonowiczM14
18.31:09Tomasz PryjmafunexsportsM50
19.31:38Krzysztof MatyszczakKenkoM40
20.31:54Jaroslaw CendrowskiM30
21.32:02Michał ChodniewiczM30
22.32:25Dominik MatyszczakKenkoM16
23.32:47Natalia FilipczakPUKS Młode Orły NDMK18
24.33:09Tomasz JankowskiTat(A) LEbiegaM30
25.33:48Michał LisTata (A)lebiegaM30
26.34:06Karolina SarnowskaProRunning PromotionK30
27.35:52Tomasz ChabieraUNTS WarszawaM40
28.36:34Grzegorz DolińskiBKS Wataha WarszawaM40
29.37:23Ewelina KulmaM30
30.37:42Ola NitschUNTSK16
31.38:14Marcin JóźwickiM40
32.39:04Anna KozakK30
33.40:10Piotr WiaderekPędzące ŻółwieM30
34.40:43Joanna NitschUNTSK40
35.40:57Krzysztof WójtowiczUNTS WarszawaM14
36.41:23Anna MorawskaK60
37.43:02Katarzyna PryjmafunexsportsM40
38.45:50Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT WarszawaM60
39.46:10Izabela LaskowskaK40
40.47:09Zuzanna SzymańskaTeam 360ºK40
41.49:31Ewa ŁukowskaK40
42.52:50Barbara KolasaKlub J.SłowackiegoK60
43.54:28Anna KsiężopolskaKlub J.SłowackiegoK40
G10
1.40:10Zbigniew LamparskiMKB DreptakM30
2.40:23Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro Running TeamM30
3.40:30Paweł BiałySKB KraśnikM20
4.40:56Tomasz MikulskiM20
5.41:40Jarosław KurekKU AZS WAT WarszawaM30
6.41:43Mariusz Piotrowskiteam kopećM30
7.42:55Jan SkoupySki-OB SternberkM20
8.43:00Krzysztof LisakM30
9.43:30Leszek KielakENTRE RunningM30
10.43:40Konrad ModlińskiNa Max-A TeamM40
11.43:48Marek TraczykMPK WybieganieM50
12.44:28Krzysztof PrzybyłaKU AZS WAT WarszawaM30
13.45:58Mariusz MyśliwiecFastFuriousM30
14.47:06Adam LeśniakByleDobiec AninM50
15.47:30Adam MalewiczM40
16.47:54Andrzej KapaonCazzo Club Running TeamM20
17.47:56Aleksander KapaonCazzo Club Running TeamM20
18.48:20Karol KąckiSekcja Biegowa GusM30
19.48:23Mariusz Miodzio MioduszewskiTRXM40
20.48:54Marcin KrasuskiOK!Sport WarszawaM40
21.49:01Michał LipskiM20
22.49:10Dagmara DominiakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.K20
23.49:15Paweł MioduszewskiJacekBiega Running TeamM40
24.50:05Patrycja BereznowskaWieliszew Heron TeamK40
25.50:10Grzegorz GrzeszczukKB Galeria WarszawaM50
26.50:16Marcin ParzyszekJacekbiega Running TeamM40
27.50:21Mirosław SujakMKB DreptakM50
28.50:25Paweł Kaniabiegam na TarchominieM40
29.50:35Anna Górnicka-AntonowiczK50
30.50:45Piotr FalkowskiKS Pegaz PiasecznoM40
31.51:10Jacek MikulskiOrtoreh TeamM40
32.51:34Konrad KrawczykM20
33.52:17Krzysztof KrztońM20
34.52:30Wojciech GrzeszczukM50
35.52:43Dariusz TurlejKondycjaM60
36.53:14Jacek ŚwierczByledobiec AninM40
37.53:49Mariusz ZwolińskiM30
38.53:53Adam WojciechowskiM30
39.54:30Zbigniew DąbrowskiM40
40.54:34Jacek OrzołKB Leniwiec ZąbkiM30
41.54:47Robert DudaRowery DudaM40
42.55:02Jakub ZabłockiLechici ZielonkaM40
43.55:10Elżbieta RogóżProRunning PromotionK40
44.55:26Marek DyjakBbl WarszawaM50
45.55:30Maciej PietrzakM40
46.55:40Dorota CzamaraJacekBiega Running TeamK30
47.55:46Zenon BaranButalionyM50
48.56:25Jakub SieczakMIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAMM20
49.57:27Ryszard WoźniakPolitechnika WarszawskaM40
50.57:40Paweł PłońskiF.C.JuventusM40
51.57:51Monika MadziarskaKS Pegaz PiasecznoK40
52.57:59Paweł ChilimoniukFalenicaM40
53.58:20Iwona WasilewskaK30
54.58:23Magdalena Nowocin-MikulskaNRCK30
55.58:29Iwona ŚwierczByledobiec AninK40
56.58:30Łukasz KomosińskiWarszawa WawerM30
57.59:41Pawel SołtysiakPolonia WarszawaM40
58.60:05Bartłomiej Krasuskiteam360M40
59.60:17Michał JamborBractwo Biegowe BGKM30
60.60:27Andrzej KolasaKlub J.SłowackiegoM60
61.60:34Joanna OdolczykButalionyK50
62.61:04Dariusz WieczorekM50
63.61:11Mariusz NoceńRozbiegany SulejówekM40
64.61:35Karolina SobczakK30
65.65:57Magdalena JasińskaButalionyK40
66.66:32Jaroslaw PopowskiUNTS WarszawaM40
67.66:59Andrzej MazurkiewiczBieg MazurkaM60
68.67:02Katarzyna ZabłockaLechici ZielonkaK40
69.67:04Mariola Mykieta-GrabowskaK40
70.77:44Anna EngelStella TeamK40