Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (zima 2018)

Zawody   Kategorie   Zawodnicy   Zespoły   Miejscowości

NrZawodnikMiejscowość / Zespół
1Antonowicz JanJózefosław
2Antonowicz JerzyJózefosław
3Antosiewicz RobertOtwock
LuLaTeam
4Antosiewicz StanisławaOtwock
LuLaTeam
5Banaszek GrzegorzWarszawa
6Bar KatarzynaWarszawa
biegaj Pod Okiem Trenera
7Baran PaulinaPiaseczno
8Baran ZenonWarszawa
Butaliony
9Baranowski JacekWarszawa
JacekBiega Running Team
10Bartosiński MariuszWarszawa
11Bartoszewska MałgorzataWarszawa
12Bednarski JanKanie
UNTS Warszawa
13Belkiewicz RafałWarszawa
Kabaty Ultra
14Berdychowski ZygmuntWarszawa
Festiwal Biegowy Krynica
15Bereznowska PatrycjaOssów
Wieliszew Heron Team
16Beręsewicz MałgorzataWarszawa
Biegaj Pod Okiem Trenera
17Bertino FrancescoWarszawa
Cazzo Club Running Team
18Bezulski ŁukaszWarszawa
KTS Donki
19Biały PawełWarszawa
SKB Kraśnik
20Bielec ArturWarszawa
Rembertów Team
21Borzym IzabelaWarszawa
BKS Wataha Warszawa
22Brusiło BartoszWarszawa
Mamy Ruszamy
23Bryłka-Bartosiak KatarzynaWarszawa-Wesoła
Team 360
24Brzezina EwaSochaczew
chodzezkijami.pl
25Brzezina JózefSochaczew
chodzezkijami.pl
26Brzozowski AndrzejZamość
WKZ
27Bucewka MonikaWarszawa
2FM SPORTSTEAM
28Bułakowski BohdanWarszawa
PASJA Nordic Walking
29Burzyński SebastianWarszawa
MPK Wybieganie
30Celińska WeronikaWarszawa
Byledobiec Anin
31Celiński AleksanderWarszawa
Byledobiec Anin / Lingaro Running Team
32Cendrowski JaroslawZakret
33Chabiera FilomenaMysiadło
UNTS Warszawa
34Chabiera LenaMysiadło
UNTS Warszawa
35Chabiera TomaszWarszawa
UNTS Warszawa
36Chilimoniuk PawełWarszawa
Falenica
37Chmiel PrzemysławWarszawa
Albatrosy
38Chodniewicz MichałWarszawa
39Chojnacka DominikaZielonka
40Chojnacka JagodaZielonka
41Chojnacki GrzegorzZielonka
Dziady Ocr
42Chojnacki MateuszZielonka
43Chojnacki SzymonZielonka
Muks Zielonka
44Choroś TomaszNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
45Chudecki AndrzejWarszawa
46Ciesielski MariuszGrodzisk Mazowiecki
DREAM RUN
47Ciski PiotrWarszawa
Sage Fundation
48Ciszek MikołajWarszawa
FCM
49Cytacki DawidPłock
Rykowisko
50Czamara DorotaOtwock
JacekBiega Running Team
51Czamara KarolKarczew
OKS Otwock
52Czyżkowski PawełMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
53Daniluk KarinaMińsk Maz.
Wataha
54Dąbrowski MarcinJachranka
Bez Faulu
55Dąbrowski ZbigniewWołomin
56Deptulska MariaTczew
funexsports
57Dmuchowski MirosławBiałobrzegi
58Dobkowska AnnaWarszawa
KB GALERIA Warszawa
59Dolińska JuliaŁomianki
BKS Wataha Warszawa
60Dolińska ZuzannaŁomianki
BKS Wataha Warszawa
61Doliński GrzegorzŁomianki
BKS Wataha Warszawa
62Domagała DominikWarszawa
BKS WATAHA WARSZAWA
63Dominiak DagmaraNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
64Drabczyk SzymonWarszawa
65Dubińska MonikaWarszawa
Team 360
66Duda RobertWarszawa-Wesoła
Rowery Duda
67Duda TomaszLublin
Warszawa
68Dudek IngaWarszawa
69Dudek IzabelaLeoncin
PUKS Młode Orły NDM
70Dudek WojciechLeoncin
PUKS Młode Orły NDM
71Duma FranekWarszawa
72Dyjak MarekWarszawa
Bbl Warszawa
73Dymiński MarcinZąbki
Bóbr Tłuszcz
74Engel AnnaWilga
Stella Team
75Fabisiak AndrzejSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
76Fabisiak EwaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
77Falkowski PiotrPiaseczno
KS Pegaz Piaseczno
78Filipczak NataliaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
79Foland AdamSulejówek
Młody inov-8
80Foland AlaSulejówek
Młody inov-8
81Foland KasiaSulejówek
Młody inov-8
82Foland TymonSulejówek
Młody inov-8
83Gadomska MałgorzataWarszawa
84Gadomski KrzysztofWarszawa
85Galicz KarolWarszawa
BKS Wataha Warszawa
86Gałaś JoannaWarszawa
PASJA Nordic Walking
87Garbat AntoninaWarszawa
COR TEAM
88Garbat RafałWarszawa
COR TEAM
89Górnicka-Antonowicz AnnaJózefosław
90Górska JustynaWarszawa
Na Maksa Team
91Górski MarcinWarszawa
Legia Run Club
92Grabińska GizelaWarszawa-Wesoła
AZS UW / DREAM RUN
93Grabowska MajaOtwock
Uks Wilki Otwock
94Grabowski BartłomiejOtwock
Stryki-Byki Adventure Team
95Grabowski KarolZąbki
96Grudniewski CzarekWarszawa
97Grzeszczuk GrzegorzWarszawa
KB Galeria Warszawa
98Grzeszczuk WojciechWarszawa
99Gwarek AnitaWarszawa
PASJA Nordic Walking
100Hernik KajetanWarszawa
Hernik Team
101Hernik PawełWarszawa
Hernik Team
102Husak PatrykWarszawa
BKS Wataha Warszawa
103Jambor MichałWarszawa
Bractwo Biegowe BGK
104Jankowski MichałWarszawa
Warszawa Sielce
105Jankowski TomaszWarszawa
Tat(A) LEbiega
106Jasińska MagdalenaWarszawa
Butaliony
107Jaster AnnaWarszawa
108Jaworek Youstka JustynaTrzciany
Grupa Biegowa CHTMO
109Jaworski MirosławKarczew
nordici50plus
110Jaworski PiotrWarszawa
Biegam na Zielonej Białołęce
111Jazłocki ŁukaszWarszawa
Wesoła
112Jedynak StanislawRaszyn
pasja nordic walking
113Jedynak StanisławRaszyn
Pasja NW
114Józwik RobertWarszawa
ARSUN
115Jóźwicka WiktoriaSulejówek
116Jóźwicki MarcinSulejówek
117Jusiński MarekWołomin
118Kabala Joanna KabalaOtwock
119Kajzer MarcelNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
120Kamiński PawełWarszawa
#biegamdlasiebie
121Kamiński WiesławWarszawa
122Kania PawełWarszawa
biegam na Tarchominie
123Kapaon AleksanderStrachówka
Cazzo Club Running Team
124Kapaon AndrzejWarszawa
Cazzo Club Running Team
125Kapaon KatarzynaWarszawa
Cazzo Club Running Team
126Kapaon ŁazarzWarszawa
Cazzo Club Running Team
127Kapłon AnnaWarszawa
biegaj Pod Okiem Trenera
128Karpiński SebastianWarszawa
Polnord
129Kącki KarolWarszawa
Sekcja Biegowa Gus
130Kącki KostekWarszawa
SP 115
131Kącki PawełWarszawa
Butaliony
132Kielak LeszekSulejówek
ENTRE Running
133Kilimnik TomaszOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
134Klimczak PawelWarszawa
135Kmieciński JózefNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
136Kolasa AndrzejWarszawa-Wesoła
Klub J.Słowackiego
137Kolasa BarbaraWarszawa-Wesoła
Klub J.Słowackiego
138Kolibabski RadosławWarszawa
Hardcorowe Wychylylybymy
139Kołakowski BartoszOstrołęka
Cazzo Club Running Team
140Kołtunowicz AnnaWarszawa
141Komonska MarlenaWarszawa
142Komorowski MateuszWarszawa
143Komosińska AnnaWarszawa
144Komosiński ŁukaszWarszawa
Warszawa Wawer
145Komosiński MichałWarszawa
Warszawa Wawer
146Kończyk GrzegorzWarszawa
147Kossakowska KatarzynaWarszawa
Polska
148Kostrzewska JustynaWarszawa
UNTS Warszawa
149Kowalczyk BogdanWarszawa
150Kowalska AdriannaWarszawa
151Kowiel MartaJelenia Góra
KS Kanałek
152Kozak AnnaPiastów
153Krasuski BartłomiejWarszawa
team360
154Krasuski MarcinWarszawa
OK!Sport Warszawa
155Krawczyk BarbaraSulejówek
156Krawczyk KonradWarszawa
157Krawczyk StanisławSulejówek
158Krawczyk SylwiaSulejówek
Kobiety Biegają
159Królak KonradWarszawa
160Krztoń KrzysztofWarszawa
161Księżopolska AnnaWarszawa
Klub J.Słowackiego
162Kubera PiotrJózefów
Lipiec Running Team
163Kubicka SoniaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
164Kubicka ZuzannaWarszawa
UNTS Warszawa
165Kucharski RobertOtwock
166Kucińska MagdalenaWarszawa
Wesoła
167Kuć MarekWarszawa
168Kulesza AnnaWarszawa
Qlesh Racing Team
169Kulesza MarcinWarszawa
Qlesh Racing Team
170Kulma EwelinaMińsk Mazowiecki
171Kurek JarosławWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
172Kurzawiński SławomirWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
173Kwitowski PiotrWarszawa
Mazurskie Tropy
174Lamparski ZbigniewMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
175Larwińska AlicjaWarszawa
ORSINO AKD
176Larwiński PatrykWarszawa
ORSINO AKD
177Laskowska IzabelaWarszawa
178Laszuk WojtekOtwock
179Ledwolorz AnnaWarszawa
Vege Runners / KS Kanałek
180Lenard-Myszkowska AnnaBaniocha
181Lenczowski AdamSulejówek
Team 360º
182Lenczowski JanSulejówek
183Lenczowski KrzysztofSulejówek
184Leszczyński Paweł
185Leśniak AdamHalinów
ByleDobiec Anin
186Lewandowska KarolinaGamratka
DREAM RUN
187Lewicki MichałWarszawa
Cazzo Club Running Team
188Lipiec DariuszWarszawa Wesoła
Byledobiec
189Lipiec TomaszWarszawa
Lipiec Running
190Lipiński HubertWarszawa
KS Kanałek
191Lipski MichałKonstancin-Jeziorna
192Lis MichałGrabina
Tata (A)lebiega
193Lisak KrzysztofOtwock
194Ludwiczak JacekWarszawa-Wesola
MPK wybieganie
195Łopusiński PiotrWarszawa
Cazzo Club Running Team
196Łukowska EwaOstrołęka
197Łuniewska Katarzyna ŁuniewskaOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
198Machul EwaWarszawa
Dream Run
199Maciejewski MikołajWarszawa
BKS Wataha Warszawa
200Madziarska MonikaPiaseczno
KS Pegaz Piaseczno
201Majcher-Teleon AgnieszkaWarszawa
202Majewska MajaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
203Majewski MarekNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
204Majszczyk PaulinaOtwock
Hardcorowe Wychylylybymy
205Malewicz AdamWarszawa
206Małek MarcinSt. Miłosna
Cazzo Club Running Team
207Marchuk IlyaWarszawa
UNTS Warszawa
208Marcinkiewicz KatarzynaKobyłka
Bóbr Tłuszcz
209Markiewicz AgnieszkaWarszawa
ProRunning Promotion
210Marszałek JerzyWarszawa Gocław
211Matusiak MałgorzataMilanówek
212Matyszczak DamianWarszawa
Kenko
213Matyszczak DominikWarszawa
Kenko
214Matyszczak KrzysztofWarszawa
Kenko
215Matyszczak MonikaWarszawa
KENKO
216Mazurkiewicz AndrzejWólka Kozodawska
Bieg Mazurka
217Merchel DariuszSulejówek
kudlatyteam
218Mianowska AntoninaJózefosław
Unts Warszawa
219Mianowska DorotaJózefosław
UNTS Warszawa
220Mianowska JuliaJózefosław
UNTS Warszawa
221Mianowski RafałJózefosław
UNTS Warszawa
222Michalak BeataGóra Kalwaria
223Michalik MariuszWarszawa
Bóbr Tłuszcz
224Michalska IzabelaWarszawa
BKS Wataha Warszawa
225Michalski MaciejWarszawa
Cazzo Club Running Team
226Mieloch TamaraPodkowa Leśna
227Migdał DominikaWarszawa
228Mijakowski PawelWarszawa
Mijakowski Team
229Mikoś RomanOtwock
230Mikoś TeresaOtwock
231Mikulski JacekWarszawa
Ortoreh Team
232Mikulski TomaszKampinos
233Milewski MateuszMińsk Mazowiecki
będzie dobrze albo niedobrze
234Minda EwaWarszawa
Orsino AKD
235Mioduszewska JasiaWarszawa
SP32
236Mioduszewski Mariusz MiodzioZąbki
TRX
237Mioduszewski MateuszWarszawa
UKA
238Mioduszewski PawełWarszawa
JacekBiega Running Team
239Mioduszewski WładekWarszawa
SP32
240Misiaczek EwaWarszawa
KB Galeria Warszawa
241Mizera AgnieszkaLędowo Osiedle
BYLEDOBIEC ANIN
242Młodożeniec JacekWarszawa
REMBERTÓW TEAM
243Moćko BeataWesoła
Rowerylady.pl
244Modliński KonradWarszawa
Na Max-A Team
245Morawska AnnaWarszawa
246Mossakowski WojciechWarszawa
UNTS Warszawa
247Mrówczyński SzymonWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
248Mróz GabrielaJedlicze
249Mucha RobertZalesie Górne
Mucha Sportowa
250Mykieta-Grabowska MariolaZąbki
251Myszkowski SebastianBorowina
Pegaz
252Myśliwiec MariuszEmilianów
FastFurious
253Nartowski JanWarszawa
MORT!
254Natkański JerzyDługa Kościelna
255Nawrot AgnieszkaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
256Netkowski WojciechWarszawa
PASJA Nordic Walking
257Niebielski BartoszWarszawa
UKS Falenica
258Niebielski Jr. BartoszWarszawa
UKS Falenica
259Nitsch JoannaWesoła
UNTS
260Nitsch OlaWesoła
UNTS
261Nitsch TomaszWesoła
UNTS
262Noceń MariuszSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
263Nowakowski MaciejKlaudyn
BKS Wataha Warszawa
264Nowakowski SławomirKlaudyn
BKS Wataha Warszawa
265Nowocin-Mikulska MagdalenaWarszawa
NRC
266Odolczyk JoannaWarszawa
Butaliony
267Olbryś Stanisław AdamNasielsk
KB Legionowo
268Olejnik MikołajWarszawa
BKS Wataha
269Olędzka EmiliaWarszawa
Rembertów Team
270Omarska GrażynaWarszawa
PASJA Nordic Walking
271Onisk KamilMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
272Orlińska JuliaLegionowo
SP 3 Legionowo
273Orlińska MagdalenaLegionowo
SP 3 Legionowo
274Orliński TomaszLegionowo
BHP ORLINSCY
275Orzoł JacekZąbki
KB Leniwiec Ząbki
276Osial AnitaPłońsk
OsialTeam
277Osial MariuszPłońsk
OsialTeam
278Pajdosz ArkadiuszPruszków
WPRunning
279Panek DamianJedlicze
Adidas Runners Warsaw
280Parfianowicz JoannaWarszawa
UNTS Warszawa
281Parfianowicz PiotrWarszawa
UNTS Warszawa
282Parzyszek MarcinWarszawa
Jacekbiega Running Team
283Pasennik MichalWarszawa
284Pawilonis JustynaWarszawa
Team 360
285Pawlak AnnaWarszawa
286Pawłowska-Pojawa AnnaWarszawa-Wesoła
BYLEDOBIEC ANIN
287Pawłowski TomaszWarszawa
288Perlinska-Kobierzynska EwaWarszawa
289Piekarski JacekSulejówek
TATOKUPA
290Pieniążek LeszekWarszawa
Ortoreh Team
291Pietraszek MarcinWarszawa
Vege Runners
292Pietrusik ŁukaszBraniewo
293Pietruszka PiotrWarszawa
wkurw_team
294Pietrzak MaciejWarszawa
295Piotrowska AldonaWarszawa
296Piotrowski AndrzejWarszawa
Ortoreh team
297Piotrowski MariuszMińsk Mazowiecki
team kopeć
298Piotrowski WiktorWarszawa
Ortoreh team
299Płonkowski TomaszWarszawa
BIEGAM NA TARCHOMINIE
300Płoński PawełWarszawa
F.C.Juventus
301Płócienniczak JakubWarszawa
Dream Run
302Pogorzelski JacekWarszawa
303Polak KatarzynaWarszawa
Team 360
304Polishchuk MariyaWarszawa
UNTS
305Polkowska RenataZąbki
306Polkowski PiotrWarszawa
307Połeć KamilWarszawa
BKS Wataha
308Poniatowski KrzysztofWarszawa
Byle Do Przodu
309Popowski JaroslawWarszawa
UNTS Warszawa
310Posman RafałWałbrzych
311Pralat WeronikaOsieczna
Warszawa
312Prałat WeronikaWarszawa
Warszawa Międzylesie
313Prędki MarcinWarszawa
314Prokop ArturWarszawa
Kuropatwy
315Pryjma FryderykWarszawa
funexsports
316Pryjma KatarzynaWarszawa
funexsports
317Pryjma TomaszWarszawa
funexsports
318Przybyła KrzysztofWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
319Przybyła SylwesterWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
320Rabti MichaelSierpc
hehe
321Radej SylwiaWarszawa-Rembertów
Rembertów Team
322Rama AndrzejSulejówek
TATOKUPA
323Rejmentowska SylwiaWarszawa
Warszawa Wesoła
324Rogóż ElżbietaWarszawa
ProRunning Promotion
325Rogóż RadosławWarszawa
ProRunning Promotion
326Rozmianiec PawełOlsztyn
327Rudo JakubŁochów
PGB Sportowa Paczka
328Rybak AdamUstanów
Kondycja Piaseczno
329Sadowska JustynaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
330Sadowski AdamSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
331Sakowska KrystynaWarszawa
PASJA Nordic Walking
332Sarnowska KarolinaWarszawa
ProRunning Promotion
333Sasin AndrzejWołomin
334Sebastianowicz GrzegorzPłock
#dawajKalach
335Selke RadosławMilanówek
MORT!
336Sieczak JakubWarszawa
MIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAM
337Siejka MariuszPiaseczno
Kondycja Piaseczno
338Siwiec MariuszWarszawa
Klub ino stowarzysze
339Skolimowska AleksandraWarszawa
Cazzo Club Running Team
340Skoupy JanSternberk
Ski-OB Sternberk
341Skrzypczak HubertPruszków
RunningPowerPlay
342Skrzypczak Hubert DanielPruszków
RunningPowerPlay
343Smoliński GrzesiekMilanówek
MORT!
344Smoliński KrzysiekWarszawa
huka5
345Smorowska JustynaWarszawa
346Sobczak KarolinaOlsztyn
347Sokalski DariuszWarszawa
KU AZS WAT Warszawa
348Sokołowski TomaszWsrszawa
URWIS BIEGA
349Sołtysiak PawelWarszawa
Polonia Warszawa
350Sołtysiak PawełWarszawa
Polonia Warszawa
351Starzyński AdamNieporęt
ProRunning Promotion
352Starzyński PawełWarszawa
Annarun
353Starzyński WojciechWarszawa
ENTRE.PL Team
354Stefański KrystianOlsztyn
KS Kanałek
355Stelmaszczyk ArkadiuszWarszawa
Orsino AKD
356Stelmaszczyk StanisławWarszawa
Orsino AKD
357Stopczyński BartoszWarszawa
BKS Wataha Warszawa
358Stopni AgnieszkaWarszawa
ProRunning Promotion
359Sujak MirosławMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
360Suwald AndrzejWarszawaa
JacekBiega Running Team
361Szczęsna MagdalenaWarszawa
Go Sport Ak-Sped Team
362Szewczykowska AnnaParzniew
RunningWild
363Szklarczyk IrekWarszawa
Kruczek zbiega
364Szloser AnnaWarszawa
Papacha Runners
365Szmajda DominikŁódź
nie mam pomysłu
366Sznurkowski AdamNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły
367Szymańska WiktoriaWarszawa
368Szymańska ZuzannaWarszawa
Team 360º
369Szymański ArkadiuszWarszawa
wkurw_team
370Szysz ŁukaszWarszawa
Gazella Team
371Świderski SławomirOkuniew
372Świercz IwonaWarszawa
Byledobiec Anin
373Świercz JacekWarszawa
Byledobiec Anin
374Teleon AleksanderWarszawa
JacekBiega Running Team
375Teleon BorysWarszawa
JacekBiega Running Team
376Teleon PiotrWarszawa
JacekBiega Running Team
377Teleon TamaraWarszawa
JacekBiega Running Team
378Tomkiewicz GrzegorzMrozy
TATOKUPA
379Traczyk MarekWarszawa
MPK Wybieganie
380Troniarz StanisławRaszyn
381Trykozko UlaWarszawa
Team 360º
382Turlej DariuszWarszawa
Kondycja
383Ulanowski KarolRadzymin
384Ulbrych HelenaStara Miłosna
Team 360⁰ Owieczki
385Ulbrych ŁucjaStara Miłosna
Team 360°
386Ulbrych PawełStara Miłosna
Team 360°
387Urbańczyk EwaWarszawa
Mamy ruszamy
388Wagner JolantaWarszawa
389Walczak-Wojtkowska IwonaWarszawa
390Walesiak WojciechWarszawa
Rembertów Team
391Wańczyk MagdalenaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
392Wasiak MichałPiszczac
393Wasilewska IwonaWarszawa
394Wasilewski AdamRembertów
TATOKUPA
395Wasilewski SławomirWarszawa
PASJA Nordic Walking
396Wąsiewicz JerzyNadarzyn
Team 360°
397Wąsiewicz MarzenaNadarzyn
Team 360°
398Wąsiewicz PiotrNadarzyn
Team 360º
399Wąsiewicz UrszulaNadarzyn
Team 360°
400Wąsik ArkadiuszKłoczew
Biegusiem.pl
401Wąsowska JagodaPiaseczno
KS Pegaz Piaseczno
402Wiaderek PiotrWarszawa
Pędzące Żółwie
403Wiaderek SławomirWarszawa
Pędzące Żółwie
404Wieczorek DariuszWarszawa
405Wierzba LillaKaludyn
pasja nordic walking
406Wierzbińska KarolinaWarszawa
Klub Sportowy SK
407Wierzchołowski MarcinWarszawa
408Wilczyńska MałgorzataWarszawa
409Wiśniewska AgnieszkaWarszawa
ORSINO AKD
410Wiśniewska DanutaWarszawa
Zgórki
411Wiśniewski KazimierzWarszawa
Zgórki
412Włodarska KarolinaWarszawa
Pasja Nordic Walking
413Wojciechowski AdamPiastów
414Wojciechowski ZbigniewWarszawa
Nordic Walking Warszawa-Wawer i okolice
415Wojda DariuszJózefów
Dzikie Dziki
416Wojtala PaulinaSulejówek
417Wojtasik BartoszWarszawa
Hals
418Wojtasik PrzemysławWarszawa
419Wojtkowski IreneuszWarszawa
Asseco Active Team
420Wolińska MariaWarszawa
Mamy Ruszamy
421Wołek EwaWarszawa
422Wołowczyk KrzysztofWarszawa
UNTS Warszawa
423Wołowczyk MarekWarszawa
UNTS Warszawa
424Wołowczyk MariolaWarszawa
UNTS Warszawa
425Woźniak RyszardBorzychy
Politechnika Warszawska
426Wójtowicz HannaBobrowiec
UNTS Warszawa
427Wójtowicz KrzysztofBobrowiec
UNTS Warszawa
428Wrona MariuszWarszawa
Falenica
429Wronka ArturRadzymin
Radzymin Run Team
430Wroński WłodzimierzWarszawa
PASJA Nordic Walking
431Zabłocka KatarzynaWarszawa
Lechici Zielonka
432Zabłocki JakubWarszawa
Lechici Zielonka
433Zach PawełWarszawa
ENTRE.PL Team
434Zalewski PawełWarszawa
435Zawiślak KazimierzTomaszów Lubelski
Dzikie Dziki
436Zaworski SzymonGdynia
Polsat Biega
437Zdunek EdytaWołomin
Bóbr Tłuszcz
438Zdunek WaldemarWołomin
Bóbr Tłuszcz
439Zgliński BartłomiejWarszawa
WKURW_TEAM
440Zielińska OliwiaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły NDM
441Zwoliński MariuszWarszawa
442Żebrowska BarbaraOtwock
UNTS Warszawa
443Żórawska KatarzynaWarszawa