Biegi Górskie
WesolinO 2018

Zawody   Kategorie   Zawodnicy   Zespoły   Miejscowości

NrZawodnikMiejscowość / Zespół
1Antonowicz JanJózefosław
2Antonowicz JerzyJózefosław
3Baka ElżbietaWarszawa
4Banaszek GrzegorzWarszawa
5Baran PaulinaPiaseczno
6Bargiel BeataWarszawa
7Bargiel WłodzimierzWarszawa
8Bartosiak KacperWarszawa-Wesoła
9Bartosiak KatarzynaWarszawa-Wesoła
10Bartosiak MarcinWarszawa-Wesoła
11Belkiewicz RafałWarszawa
Kabaty Ultra
12Bereznowska PatrycjaOssów
13Biały PawełWarszawa
SKB Kraśnik
14Biolik AgnieszkaZgorzała
15Biolik GrzegorzZgorzała
16Bogumił DariuszWarszawa
17Borkowska EwaWarszawa
18Borkowska LenaGóra Kalwaria
19Borkowski AleksanderWarszawa
20Borkowski JanWarszawa
21Borzym Anna
BKS Wataha
22Borzym IzabelaBks Wataha Warszawa
23Brzozowski AndrzejZamość
WKZ
24Buda KatarzynaŁódź
25Bzdęga IdaWarszawa
26Celińska WeronikaWarszawa-Anin
Byledobiec Anin
27Celiński AleksanderWarszawa-Anin
Byledobiec Anin / Lingaro Running Team
28Chabiera FilomenaWarszawa
29Chabiera LenaWarszawa
30Chabiera TomaszWarszawa
31Chmiel PrzemysławWarszawa
Albatrosy
32Choroś TomaszNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
33Chudecki AndrzejWarszawa
34Cwalina KarolWarszawa
35Cygan AgataWarszawa
36Czamara DorotaOtwock
JacekBiega Running Team
37Czyżkowski PawełMińsk Mazowiecki
MKB Dreptak
38Daniluk KarinaMińsk Mazowiecki
39Daniluk Piotr
40Daruk Mariusz
41Dąbrowska GabrielaWarszawa
42Dąbrowska JadwigaWarszawa
43Dąbrowski KarolGóra Kalwaria
UKS "OSiR" Góra Kalwaria
44Deptulska Agnieszka
Funexsports
45Deptulska MariaTczew
46Dolińska Dominika
BKS Wataha
47Dolińska ZuzannaBks Wataha Warszawa
48Doliński GrzegorzBks Wataha Warszawa
49Dragowski MarekWarszawa
50Drażan Łukasz DrażanWarszawa
51Drażan Mateusz DrażanWarszawa
52Drągowska Maria
Ok!Sport
53Drągowski KubaWarszawa
OK! Sport
54Drożdż Rafał
Ok!Sport
55Dubińska MonikaWarszawa
56Dubiński MateuszWarszawa
57Dudek IngaWarszawa
58Dudek WojciechLeoncin
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
59Dzwonkowska PaulinaGóra Kalwaria
60Fabisiak AndrzejSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
61Fabisiak EwaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
62Fijałkowska KlaudiaGóra Kalwaria
63Filipczak NataliaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
64Gadomska MałgorzataWarszawa
65Gadomski KrzysztofWarszawa
66Galicz KarolBks Wataha Warszawa
67Galicz KrystynaBks Wataha Warszawa
68Gałaś JoannaWarszawa
PASJA Nordic Walking
69Gąsowska RenataWarszawa
70Gędziorowski MaciejPionki
71Gładecki DawidGóra Kalwaria
72Gordon DianaWarszawa
73Grabowski BartłomiejOtwock
74Grochowalski PatrykWarszawa
75Gromadzki WiktorWarszawa
76Gruziel MagdalenaWarszawa
77Grzywacz AgnieszkaWarszawa
78Husak PatrykBks Wataha Warszawa
79Jankowski AdamGóra Kalwaria
80Jankowski MichałWarszawa
SKS12 JADZIA
81Janowski KonradWarszawa
82Jastrzębska JuliaWarszawa
83Jastrzębski ŁukaszWarszawa
84Jedynak Stanisław
85Jóźwicka WiktoriaSulejówek
86Jóźwicki AdamSulejówek
87Kaliciński MarekWarszawa
88Kamiński PawełWarszawa
#biegamdlasiebie
89Kapaon AleksanderStrachówka
Cazzo Club Running Team
90Kapaon AndrzejWarszawa
Cazzo Club Running Team
91Kapaon KatarzynaWarszawa
Cazzo Club Running Team
92Kapaon ŁazarzWarszawa
Cazzo Club Running Team
93Karpiński SebastianWarszawa
Polnord
94Kącki KarolWarszawa
Sekcja Biegowa GUS
95Kącki KostekWarszawa
SP 115
96Kącki PawełWarszawa
Butaliony
97Klimczak PawelWarszawa
98Kmieciński Józef
PUKS Młode Orły
99Kołakowski BartoszOstrołęka
Cazzo Club Running Team
100Kołodziejczyk MarcelWarszawa
101Komorowski Mateusz
102Konstanciak AndrzejWarszawa
103Kowalska AdriannaWarszawa
104Kozak AnnaPiastów
105Krasuski BartłomiejWarszawa
Team 360
106Krasuski MarcinWarszawa
OK!Sport Warszawa
107Krawczyk BarbaraSulejówek
108Krawczyk StanisławSulejówek
109Krawczyk SylwiaSulejówek
Kobiety Biegają
110Krochmal AndrzejWarszawa
111Kubicka SoniaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
112Kwitowski PiotrWarszawa
113Lenczowski AdamSulejówek
Team 360
114Lenczowski JanSulejówek
Team 360
115Lenczowski KrzysztofSulejówek
Team 360
116Lisak KrzysztofOtwock
117Lupa LucynaWarszawa
118Łapanowski JacentyWarszawa
119Łaska RenataZielonka
120Łaski TomaszZielonka
121Łazowski KrzysiekKino Stowarzysze
122Łącka Julia
UKS OSiR Góra Kalwaria
123Łącki JakubGóra Kalwaria
124Łukowska EwaOstrołęka
125Machowski WładysławGóra Kalwaria
126Machul EwaWarszawa
Dream Run
127Maciejewski MikołajBks Wataha Warszawa
128Majewska Kornelia
Uliki
129Majewska MajaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
130Majewska NelaWarszawa
131Majewska VivianaWarszawa
132Majewski AdrianWarszawa
133Majowski JanGóra Kalwaria
134Marszałek MarekWarszawa
135Matyszczak DamianWarszawa
Kenko
136Matyszczak DominikWarszawa
Kenko
137Matyszczak KrzysztofWarszawa
Kenko
138Matyszczak MonikaWarszawa
Kenko
139Mazurkiewicz JakubOtwock
140Mazurkiewicz KubaOtwock
141Mianowska AntoninaJózefosław
UNTS Warszawa
142Mianowska DorotaJózefosław
UNTS Warszawa
143Mianowska JuliaJózefosław
UNTS Warszawa
144Mianowski RafałJózefosław
UNTS Warszawa
145Michalak KacperWarszawa
146Michalak MichałMińsk Mazowiecki
147Michalak TomaszWarszawa
148Michalska IzabelaBks Wataha Warszawa
149Mieloch TamaraPodkowa Leśna
150Mikulski JacekWarszawa
Ortoreh team
151Milewski MateuszMińsk Mazowiecki
będzie dobrze albo niedobrze
152Mioduszewski MateuszWarszawa
153Misiaczek EwaKb Galeria Warszawa
154Miśkiewicz MartynaWarszawa
155Myśliwiec MariuszEmilianów
FastFurious
156Nawrot AgnieszkaSulejówek
Rozbiegany Sulejówek
157Niebielski Bartosz Jr.Warszawa
158Nowakowska MagdalenaBks Wataha Warszawa
159Nowakowska WeronikaBks Wataha Warszawa
160Nowakowski MaciejBks Wataha Warszawa
161Nowakowski SławomirBks Wataha Warszawa
162Nowocin-Mikulska MagdalenaWarszawa
NRC
163Nycz GrzegorzWarszawa
164Olbrycht AnnaWarszawa
165Olbrycht JanuszWarszawa
166Olbrycht Janusz OlbrychtWarszawa
167Olbryś Stanisław AdamNasielsk
Kb Legionowo
168Olejnik Ewa
Run Oley
169Olejnik Mikołaj
BKS Wataha
170Orlińska JuliaLegionowo
SP 3 LEGIONOWO
171Orlińska MagdalenaLegionowo
SP 3 LEGIONOWO
172Orliński TomaszLegionowo
BHP ORLINSCY
173Osial AnitaPłońsk
OsialTeam
174Osial MariuszPłońsk
OsialTeam
175Pacek KarolinaIndywidualnie Mazowsze
176Pajdosz ArkadiuszPruszków
WPRunning
177Parfianowicz AdamWarszawa
178Parfianowicz KatarzynaWarszawa
179Parfianowicz MarcinWarszawa
180Pasennik MichalWarszawa
181Paszko MonikaGóra Kalwaria
182Patejko ZuzannaWarszawa
Zazu
183Pawilonis JustynaWarszawa
184Pawilonis NataliaWarszawa
185Piekarski JacekSulejówek
TATOKUPA
186Piekarski RyszardGóra Kalwaria
187Piłkowski PawełKarczew
188Płócienniczak JakubWarszawa
Dream Run
189Podworski KacperGóra Kalwaria
190Połeć Kamil
BKS Wataha
191Poniatowski KrzysztofWarszawa
192Powichrowska IlonaGóra Kalwaria
193Prędki MarcinWarszawa
194Pryjma FryderykWarszawa
195Pryjma KatarzynaWarszawa
196Pryjma TomaszWarszawa
197Rabti MichaelSierpc
hehe
198Radomiński Tomasz
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
199Rejmer AnnaSulejówek
200Rejmer EdwardSulejówek
201Rejmer JuliaSulejówek
202Romanowska GabrysiaWarszawa
203Roszkowski MarcinWarszawa
204Sadłowska Kornelia
205Sakowska KrystynaWarszawa
PASJA Nordic Walking
206Sępień GabrielaWarszawa
207Sieczak JakubWarszawa
MIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAM
208Siwiec MariuszWarszawa
209Siwoń EwaWarszawa (Wawer)
210Siwoń Ewa SiwońWarszawa
211Siwoń TomaszWarszawa
212Skrzypczak HubertPruszków
RunningPowerPlay
213Słomka PawełPilchowice
214Sobiepanek BasiaUKS "OSiR" Góra Kalwaria
Góra Kalwaria
215Sobiepanek MaksymilianGóra Kalwaria
216Starzyński PawełWarszawa
Annarun
217Stawiarski AntoniWarszawa
218Stępień Gabrysia
219Stępień MagdalenaWarszawa
220Stępień SebastianWarszawa
221Stopczyński BartoszBks Wataha Warszawa
222Sypuła SławomirWarszawa
223Sypuła-Paciorek KatarzynaWarszawa
224Szczepanik DanielWarszawa
225Szczepańska AgnieszkaWarszawa
226Szczepański ŁukaszWarszawa
227Szewczykowska AnnaParzniew
RunningWild
228Szulencka AleksandraWarszawa
229Szymańska ZuzannaWarszawa
Team 360º
230Szysz ŁukaszWarszawa
Gazella Team
231Ślusarczyk KatarzynaWarszawa
232Świątek JagodaMińsk-Mazowiecki
233Świderski SławomirOkuniew
234Tittenbrun AleksanderWarszawa
235Tomkiewicz GrzegorzMrozy
TATOKUPA
236Trykozko UlaWarszawa
Team 360
237Tywonek JanGóra Kalwaria
238Tywonek JuliaGóra Kalwaria
239Ulbrych HelenaStara Miłosna
240Ulbrych ŁucjaStara Miłosna
241Ulbrych PawełStara Miłosna
Team 360°
242Walczyńska AgataWarszawa
243Walczyńska KatarzynaWarszawa
244Walczyński PawełWarszawa
245Walesiak WojciechWarszawa
Rembertów Team
246Wałachowski JanuszLegionowo
247Wasilewski AntoniGóra Kalwaria
248Wasilewski MikołajGóra Kalwaria
UKS "OSiR" Góra Kalwaria
249Wąsiewicz JerzyNadarzyn
250Wąsiewicz MarzenaNadarzyn
251Wąsiewicz PiotrNadarzyn
252Wąsiewicz UrszulaNadarzyn
253Wąsik ArkadiuszKłoczew
Biegusiem.pl
254Wieczorek PiotrWarszawa
255Wisniewski KazimierzWarszawa
Zgorki
256Witczak PrzemysławWarszawa
257Wojciechowski AdamPiastów
258Wojciechowski Zbigniew
259Wolińska MariaWarszawa
Mamy Ruszamy
260Wroniak AdamWołomin
261Wroniak KrzysztofWołomin
262Wronka ArturRadzymin
Radzymin Run Team
263Wroński WłodzimierzWarszawa
PASJA Nordic Walking
264Wysocki StanisławWarszawa
Spójnia Warszawa
265Zastróżna DariaWarszawa
266Zastróżny DariuszWarszawa
267Zawiślak KazimierzTomaszów Lubelski
Dzikie Dziki
268Zielczyńska HelenaWarszawa
A-to-my
269Zielczyński Mieczysław
A-to-my
270Zielińska OliwiaNowy Dwór Mazowiecki
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
271Zwoliński MariuszWarszawa